drut ogrodniczy w piance do roślin
  • drut ogrodniczy w piance do roślin
  • drut ogrodniczy do podwiązywania roślin

DRUT OGRODNICZY W PIANCE 5mx1cm

Kod produktu: Z206110

EAN: 5907633260281

Produkt dostępny
740
7,98 zł

Najniższa cena produktu 7,98 zł z dnia 13.06.2024

Szerokość (cm): 1

Długość (cm): 500

Surowiec: Drut + pianka

Drukuj
  • Opis

DRUT OGRODNICZY W PIANCE 5mx1cm

Drut ogrodniczy do podwiązywania roślin stanowi niezbędne narzędzie dla każdego ogrodnika, zarówno doświadczonego, jak i początkującego, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z uprawą roślin i warzyw. Ten praktyczny drucik ogrodniczy w piance zapewnia nie tylko wsparcie dla roślin, lecz także sprzyja lepszej organizacji przestrzeni w ogrodzie i na działce. Wykonany z wysokiej jakości komponentów, jest trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, gwarantując długotrwałe użytkowanie.

Drut ogrodniczy jest niezastąpiony w podwiązywaniu roślin do tyczek, drabinek bambusowych, kratek, pergoli oraz innych podpór, doskonale sprawdzając się w prowadzeniu pnących warzyw, takich jak pomidory, ogórki czy cukinie, a także w pielęgnacji roślin ozdobnych, krzewów czy winorośli. Jego solidna konstrukcja pozwala na pewne podtrzymywanie nawet dużych i ciężkich roślin. Drut ogrodniczy umożliwia precyzyjne odmierzenie potrzebnej długości kawałka, co pozwala na dopasowanie go do grubości tyczki i samych roślin. Jego elastyczność ułatwia modelowanie, pozwalając dostosować go do różnych kształtów. Dzięki powleczeniu grubą pianką drut jest idealny do delikatnych roślin i młodych pędów, które szczególnie narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia.

Poza zastosowaniem w uprawie roślin i warzyw drut do podwiązywania roślin sprawdza się także w innych pracach na działce czy w ogrodzie. Można go wykorzystać do mocowania lampek solarowych, przymocowania żagla chroniącego przed słońcem na balkonie, czy też przytwierdzenia siatek cieniujących na ogrodzeniu albo parawanów bambusowych na balustradzie balkonu. Jest również przydatny w organizacji przestrzeni w szopie czy garażu, ułatwiając związanie przedłużaczy, węży ogrodniczych, worków z ziemią czy korą ogrodową.

Drut ogrodniczy powlekany pianką do podwiązywania roślin o długości 5 metrów i średnicy 1 cm.

Specyfikacja

Wymiary drutu:

  • długość: 5m
  • średnica: 1cm

Cechy produktu:

  • elastyczność;
  • przeznaczenie: podwiązywanie roślin domowych i ogrodowych.