drut ogrodniczy z obcinaczem
  • drut ogrodniczy z obcinaczem
  • drut ogrodniczy do podwiązywania roślin

TASIEMKA OGRODNICZA Z OBCINACZEM 30 m

Kod produktu: Z210801.30

EAN: 5907633260243

Produkt dostępny
864
4,49 zł

Najniższa cena produktu 4,49 zł z dnia 13.06.2024

Długość (cm): 3000

Surowiec: Tworzywo

Drukuj
  • Opis

TASIEMKA OGRODNICZA Z OBCINACZEM 30 m

Drut ogrodniczy do podwiązywania roślin jest niezastąpionym narzędziem dla ogrodników, bez względu na ich doświadczenie — zarówno dla doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z uprawą roślin i warzyw. To praktyczne narzędzie nie tylko zapewnia wsparcie dla roślin, ale również sprzyja lepszej organizacji przestrzeni w ogrodzie i na działce. Drut ogrodniczy wykonany z wysokiej jakości komponentów, jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, co gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie.

Drut ogrodniczy z obcinaczem jest niezastąpiony w podwiązywaniu roślin do tyczek, drabinek bambusowych, kratek, pergoli i innych podpór. Doskonale sprawdza się w prowadzeniu pnących warzyw, takich jak pomidory, ogórki czy cukinie, oraz w pielęgnacji roślin ozdobnych, krzewów czy winorośli. Jego solidna konstrukcja pozwala na pewne podtrzymywanie nawet dużych i ciężkich roślin. Drut ogrodniczy posiada wmontowany obcinacz, który umożliwia precyzyjne odmierzenie potrzebnej długości kawałka, co pozwala na dopasowanie go do grubości tyczki i samych roślin. Dzięki swojej elastyczności łatwo jest go modelować, co pozwala dostosować go do różnych kształtów.

Poza zastosowaniem w uprawie roślin i warzyw drut do podwiązywania roślin sprawdza się także w innych pracach na działce czy w ogrodzie. Można go wykorzystać do podwiązania lampek solarnych, przymocowania żagla chroniącego przed słońcem na balkonie, czy też przytwierdzenia siatek cieniujących na ogrodzeniu lub parawanów bambusowych na balustradzie balkonu. Jest również przydatny w organizacji przestrzeni w szopie czy garażu, ułatwiając związanie przedłużaczy, węży ogrodniczych, worków z ziemią czy korą ogrodową.

Drut ogrodniczy to nie tylko praktyczne narzędzie do użytku na zewnątrz, ale także wszechstronny pomocnik w domu. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju pracach DIY oraz dekoracjach w okresie świątecznym, takich jak przywiązanie girland do balustrad czy bombek na choince, a także w aranżacji stroików i wieńców na drzwiach. Dzięki swojej wszechstronności i wytrzymałości, drut ogrodniczy staje się nieocenionym narzędziem, które warto mieć zarówno w swoim domu, jak i ogrodzie.

Tasiemka ogrodnicza z obcinaczem o długości 30 metrów. Idealny do prac na działce i w domu.

Specyfikacja

Wymiary drutu:

  • długość: 30 m

Cechy produktu:

  • tasiemkę można uciąć przy pomocy dołączonego obcinacza
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • wytrzymałość
  • przeznaczenie: podwiązywanie roślin domowych i ogrodowych