drut ogrodniczy do podwiązywania roślin
  • drut ogrodniczy do podwiązywania roślin
  • drut ogrodniczy z obcinaczem

TASIEMKA OGRODNICZA DRUT Z OBCINACZEM 50 m

Kod produktu: Z210801.50

EAN: 5907633260250

Produkt dostępny
954
5,98 zł

Najniższa cena produktu 5,98 zł z dnia 13.06.2024

Długość (cm): 5000

Surowiec: Tworzywo

Drukuj
  • Opis

TASIEMKA OGRODNICZA Z OBCINACZEM 50 m

Drut ogrodniczy do podwiązywania roślin to niezastąpione narzędzie dla ogrodników, zarówno doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z uprawą roślin i warzyw. To praktyczne narzędzie nie tylko zapewnia wsparcie dla roślin, ale również sprzyja lepszej organizacji przestrzeni w ogrodzie i na działce. Drut ogrodniczy wykonany z wysokiej jakości komponentów jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, gwarantując długotrwałe użytkowanie.

Drut ogrodniczy z obcinaczem jest niezastąpiony w podwiązywaniu roślin do tyczek, drabinek bambusowych, kratek, pergoli i innych podpór. Doskonale sprawdza się w prowadzeniu pnących warzyw, takich jak pomidory, ogórki czy cukinie, oraz w pielęgnacji roślin ozdobnych, krzewów czy winorośli. Jego solidna konstrukcja pozwala na pewne podtrzymywanie nawet dużych i ciężkich roślin. Drut ogrodniczy posiada specjalny obcinacz, który umożliwia precyzyjne odmierzenie potrzebnej długości kawałka, co pozwala na dopasowanie go do grubości tyczki i samych roślin. Jego elastyczność ułatwia modelowanie, pozwalając dostosować go do różnych kształtów.

Poza zastosowaniem w uprawie roślin i warzyw drut do podwiązywania roślin sprawdza się także w innych pracach na działce czy w ogrodzie. Można go wykorzystać do podwiązania lampek solarnych, przymocowania żagla chroniącego przed słońcem na balkonie, czy też przytwierdzenia siatek cieniujących na ogrodzeniu lub parawanów bambusowych na balustradzie balkonu. Jest również przydatny w organizacji przestrzeni w szopie czy garażu, ułatwiając związanie przedłużaczy, węży ogrodniczych, worków z ziemią czy korą ogrodową.

Drut ogrodniczy to nie tylko praktyczne narzędzie do użytku na zewnątrz, ale także wszechstronny pomocnik w domu. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju pracach DIY, dekoracji w okresie świątecznym — takich jak przywiązanie girland do balustrad czy bombek na choince, a także w aranżacji stroików i wieńców na drzwiach. Dzięki swojej wszechstronności i wytrzymałości, drut ogrodniczy staje się nieodzownym narzędziem, które warto mieć w swoim domu i ogrodzie.

Tasiemka ogrodnicza z obcinaczem o długości 50 metrów. Wygodna w użytkowaniu. Nie wymaga dodatkowych narzędzi do przecięcia drutu na porządną długość. Idealna do prac w ogrodzie i w domu.

Specyfikacja

Wymiary drutu:

  • długość: 50 m

Cechy produktu:

  • tasiemkę można uciąć przy pomocy dołączonego obcinacza
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • wytrzymałość
  • przeznaczenie: podwiązywanie roślin domowych i ogrodowych