Czas realizacji zamówienia

CZAS OTRZYMANIA PACZKI = CZAS PRZYGOTOWANIA i WYSŁANIA PACZKI + CZAS DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia składane w sklepie www.koszyki.net.pl realizować jak najszybciej.

Zamówienia opłacone poprzez PayU lub płatne przy odbiorze są kierowane do realizacji i wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych od daty złożenia. W przypadku przelewu tradycyjnego zamówienia są kierowane do realizacji po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym (WARUNEK KONIECZNY).

Przesyłki kurierskie DHL na terenie kraju dostarczane są do 24h od daty wysłania towaru, przesyłki Pocztą Polską docierają do klientów w ciągu 2 dni roboczych od daty nadania.

Ważne! Podane terminy doręczenia przesyłek dotyczą wyłącznie dni roboczych i mogą się wydłużyć w okresach przedświątecznych!

Po wygenerowaniu numeru listu przewozowego do przesyłki otrzymasz go na podany w zamówieniu adres e-mail. Dzięki niemu możesz śledzić swoją przesyłkę na:

Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od wagi paczki oraz kraju, do którego ma zostać doręczona. Dla każdego kraju docelowego przewidywany jest inny czas dostawy (średnio 3-4 dni robocze).


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: FORMULARZ KONTAKTOWY