puf z hiacynta wodnego podnóżek siedzisko
  • puf z hiacynta wodnego podnóżek siedzisko
  • puf boho hiacynt wodny poduszka tatami poduszka medytacyjna

OKRĄGŁY DEKORACYJNY PUF Z HIACYNTU WODNEGO 60x60x20 cm

Kod produktu: QM-220-256

EAN: 5907633288872

Produkt chwilowo niedostępny
174,98 zł

Najniższa cena produktu 174,98 zł z dnia 04.03.2024


Wysokość (cm): 20

Szerokość (cm): 60

Długość (cm): 60

Średnica (cm): 60

Surowiec: Hiacynt wodny

Drukuj
  • Opis

OKRĄGŁY DEKORACYJNY PUF Z HIACYNTU WODNEGO 60x60x20 cm

Szukasz uniwersalnego dodatku do wnętrz, który będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale również będzie użyteczny? Wybierz puf z hiacynta wodnego. Jego ciepłe, przyjemne kolory nadadzą wnętrzom przytulności, a zarazem będą praktycznym meblem dla całej rodziny.

Puf z hiacynta wodnego to model idealny do twojego salonu. Tutaj wykorzystasz go jako dodatkowe siedzisko przy stoliku kawowym czy jak podnóżek do swojego ulubionego fotela. Poduszkę tatami możesz potraktować również jako poduszkę medytacyjną. Puf może być również dekoracyjnym dodatkiem lub praktyczną podstawką pod rośliny, jeśli nie chcesz ich stawiać bezpośrednio na podłodze. Kilka ustawionych na sobie poduszek boho może posłużyć jako wygodny stolik kawowy na balkonie czy tarasie. Puf z hiacynta wodnego to również wygodne siedzisko do zakładania butów, które ustawisz w swojej garderobie czy przedpokoju.

Pufy z hiacynta wodnego są wyplatane ręcznie. Są lekkie i łatwe w przenoszeniu, a zarazem wytrzymałe. Piękny, naturalny splot i naturalny charakter sprawia, że pufy podłogowe będą również idealnym rekwizytem, który można wykorzystać w sesjach zdjęciowych. Poduszki podłogowe to uniwersalny mebel boho, który wykorzystasz w niemal każdym pomierzeniu w swoim domu.

Przeznaczenie: puf, poduszka podłogowa, puf do salonu, puf z hiacynta wodnego, poduszka tatami, pufa medytacyjna, puf podnóżek, rekwizyt do sesji zdjęciowych, do pokoju dziecięcego, do salonu, do sypialni, na balkon i taras

Specyfikacja

Wymiary*:

  • średnica: 60 cm
  • wysokość: 20 cm

Cechy produktu:

  • wykonany ręcznie z naturalnego materiału: hiacyntu wodnego
  • kolor: naturalny
  • pusty w środku

* wymiary i odcień mogą się nieznacznie różnić od podanych ze względu na ręczne wykonanie z naturalnego materiału