okrągła podkładka z hiacyntu wodnego na stół
  • okrągła podkładka z hiacyntu wodnego na stół
  • naturalny podtalerz na wesele, komunię
  • podkładka na blat kuchenny, stół jadalniany
  • Mata śniadaniowa z hiacyntu wodnego

OKRĄGŁA PODKŁADKA Z HIACYNTU WODNEGO 38x38 cm

Kod produktu: QM-220-529.38

EAN: 5907633288919

Produkt chwilowo niedostępny
20,98 zł

Najniższa cena produktu 20,98 zł z dnia 20.02.2024


Wysokość (cm): 1

Szerokość (cm): 38

Długość (cm): 38

Średnica (cm): 38

Surowiec: Hiacynt wodny

Drukuj
  • Opis

OKRĄGŁA PODKŁADKA Z HIACYNTU WODNEGO 38x38 cm

Okrągła podstawka z hiacyntu wodnego to element, który powinien znaleźć się na twoim stole w jadalni. Podkładka ochroni twój obrus przed zabrudzeniem, ale będzie także pięknym elementem dekoracyjnym, który wzbogaci wystrój twojego wnętrza. Matę śniadaniową z hiacyntu wodnego możesz położyć także na wyspie kuchennej, jak również na blacie kuchennym. Na podkładkę odstawisz gorący garnek czy naczynie, w którym serwujesz potrawę. W ten sposób zabezpieczysz blat przed uszkodzeniem.

Okrągły podtalerz z hiacyntu wodnego posłuży ci także podczas domowych uroczystości, jak i na większe okazje jak wesele czy komunia. Na ozdobnym podtalerzu ustawisz elegancką zastawę stołową oraz sztućce, dzięki czemu w bardzo prosty sposób ozdobisz swój stół i wzbogacisz całą aranżację.

Chociaż maty z hiacyntu najczęściej pojawiają się w domowej jadalni czy kuchni, są również idealnym elementem dekoracyjnym, który wykorzystasz także w innych częściach w swoim domu. Podkładkę położysz na stoliku kawowym w salonie. Odłożysz na nią kubek z herbatą czy kieliszek z winem podczas wieczornego seansu ulubionego serialu czy filmu.
Podstawka z hiacyntu wodnego jest także idealną bazą do stworzenia sezonowej dekoracji na stół, parapet czy komodę. Możesz ustawić na niej wazon ze świeżymi kwiatami, czy pachnącą świeczkę.
Okrągła mata śniadaniowa będzie również idealną podkładką na biurko w domowym gabinecie.

Dzięki swoim naturalnym kolorom i ręcznemu wykonaniu podtalerze z hiacyntu wodnego świetnie sprawdzają się w niemal każdym stylu i aranżacji. To również świetny element dekoracyjny na sesję zdjęciową.

Przeznaczenie: podkładka z trawy morskiej, mata śniadaniowa, okrągła podstawka pod talerz, podtalerz, podkładka kuchenna, podkładka pod talerz, na stół jadalniany, na wesele, na komunię, dekoracja na stół, dekoracja do sesji fotograficznej

Specyfikacja

Wymiary*:

  • średnica: 38 cm
  • grubość: ok. 1 cm

Cechy produktu:

  • wykonany ręcznie z naturalnego materiału: hiacyntu wodnego
  • kolor: naturalny

* wymiary i odcień mogą się nieznacznie różnić od podanych ze względu na ręczne wykonanie z naturalnego materiału