drut ogrodniczy do podwiązywania roślin
  • drut ogrodniczy do podwiązywania roślin
  • druty kreatywne do podwiązywania roślin

DRUT OGRODNICZY 20cm x100szt.

Kod produktu: Z200612

EAN: 5907633260212

Produkt dostępny
2037
3,98 zł

Najniższa cena produktu 3,98 zł z dnia 27.05.2024

Długość (cm): 20

Surowiec: Tworzywo

Drukuj
  • Opis

ZIELONY DRUT OGRODNICZY DO ROŚLIN 20cm x100szt.

Drut ogrodniczy do podwiązywania roślin jest niezastąpionym narzędziem dla ogrodników — zarówno dla tych doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z uprawą roślin i warzyw. To praktyczne akcesorium nie tylko wspiera rośliny w ich wzroście, ale także sprzyja lepszej organizacji przestrzeni w ogrodzie i na działce. Wykonany z wysokiej jakości komponentów, drut ogrodniczy jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, co gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie.

Drut ogrodniczy jest niezastąpiony w podwiązywaniu roślin do tyczek, drabinek bambusowych, kratek, pergoli i innych podpór. Doskonale sprawdza się w prowadzeniu pnących warzyw, takich jak pomidory, ogórki czy cukinie, oraz w pielęgnacji roślin ozdobnych, krzewów czy winorośli. Dzięki solidnej konstrukcji pozwala na pewne podtrzymywanie nawet dużych i ciężkich roślin. Zestaw 100 sztuk drutu ogrodniczego o długości 20 centymetrów to idealne rozwiązanie do szybkiego i sprawnego przywiązania roślin czy prac kreatywnych w domu. Jego elastyczność ułatwia modelowanie i dostosowywanie go do różnych kształtów.

Poza zastosowaniem w uprawie roślin i warzyw, drut do podwiązywania roślin sprawdza się także w innych pracach na działce czy w ogrodzie. Można go wykorzystać do podwiązania lampek solarnych, przymocowania żagla chroniącego przed słońcem na balkonie, czy też przytwierdzenia siatek cieniujących na ogrodzeniu lub parawanów bambusowych na balustradzie balkonu. Jest również przydatny w organizacji przestrzeni w szopie czy garażu, ułatwiając związanie przedłużaczy, węży ogrodniczych, worków z ziemią czy korą ogrodową.

Drut ogrodniczy to nie tylko praktyczne narzędzie do użytku na zewnątrz, ale także wszechstronny pomocnik w domu. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju pracach DIY oraz dekoracjach w okresie świątecznym, takich jak przywiązanie girland do balustrad czy bombek na choince, a także w aranżacji stroików i wieńców na drzwiach. Dzięki swojej wszechstronności i wytrzymałości, drut ogrodniczy staje się nieocenionym narzędziem, które warto mieć zarówno w swoim domu, jak i ogrodzie.

Specyfikacja

Wymiary pojedynczego drutu:

  • długość: 20cm

Cechy produktu:

  • w paczce znajduje się 100szt. drutów o długości 20cm
  • odporność na warunki atmosferyczne;
  • elastyczność;
  • wytrzymałość;
  • przeznaczenie: podwiązywanie roślin domowych i ogrodowych.