MAKRAMA NA DONICZKĘ ZE SZNURKA BAWEŁNIANEGO 110h cm

Kod produktu: MAKRAMA.35

EAN: 5907633278989

Produkt dostępny
149
31,98 zł

Najniższa cena produktu 31,98 zł z dnia 14.04.2024

Wysokość (cm): 110

Surowiec: Sznurek bawełniany

Drukuj
  • Opis

KWIETNIK ZE SZNURKA BAWEŁNIANEGO NA DONICZKĘ 110h cm   

   Szukasz pomysłu na ładną ekspozycję kwiatów wiszących bez angażowania dużych pieniędzy? Wykorzystaj makramę – kwietnik wypleciony ze sznurka bawełnianego. 
Możesz włożyć do niej różne gatunki zielonych roślin wiszących, a także zwisające kolorowe kwiaty kwitnące, których wybór uzależniony jest od miejsca, w którym powiesisz makramę. Może być to nie tylko każde pomieszczenie w domu, ale także w okresie wiosenno – letnim nawet balkon lub taras. W tym przypadku świetnie sprawdzi się pelargonia wisząca, komarzyca, petunia i wiele innych kwiatów balkonowych. 
   Kwietnik jest dość elastyczny, więc dobranie do niego odpowiedniej pod względem rozmiaru i kształtu doniczki nie jest trudne – praktycznie każda średniej wielkości osłonka będzie odpowiednia. Musisz jedynie pamiętać, aby równomiernie rozłożyć sznurki, tak aby doniczka z każdej strony miała takie samo podparcie. Nie ma obawy także przed zerwaniem sznurków pod wpływem ciężaru doniczki z ziemią i rośliną, ponieważ bawełna jako materiał jest dość wytrzymała.

Przeznaczenie: makrama na doniczkę, duża makrama na donicę, kwietnik makrama, kwietnik boho makrama, dekoracje boho do domu

Specyfikacja

Wymiary makramy*:

  • wysokość: ok. 110 cm

Cechy produktu:

  • wypleciony ze sznurka bawełnianego;
  • rękodzieło;
  • niebarwiony;
  • kolor kremowy;
  • miejsce na 1 doniczkę.

Doniczka ma na zdjęciu wymiary 20x20x18h cm

* wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych ze względu na ręczne wykonanie z naturalnego materiału

* cena dotyczy makramy bez doniczki